Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Królestwo Tajlandii

Go down 
AutorWiadomość
Go??
Gość




Królestwo Tajlandii Empty
PisanieTemat: Królestwo Tajlandii   Królestwo Tajlandii EmptySro Lip 25, 2012 7:50 pm

Imię, Nazwisko: ราตรี kบ้วนกระโทก (Ratree Buankratho)
Urodziny: 24 Czerwca
Oficjalna Nazwa Kraju: ราชอาณาจักรไทย (Królestwo Tajlandii)
Flaga:Królestwo Tajlandii BRGfS
Języki: Tajski
Kwiat Narodowy:* Orchidea
Opis Kraju/Postaci: Ratree jest kobietą z fizycznego punktu widzenia, jednak w cale się za taką nie uważa. Ubiera się jak mężczyzna i stara się też tak zachowywać (nie zawsze jej wychodzi). Jest beztroska, nie przejmuje się niemal niczym. Pomimo że stara się przyjąć postawę osoby silnej i zaradnej, łatwo doprowadzić ją do płaczu, a jej humory czasem trudno znieść. Tajlandia jest bardzo kulturalna i nigdy nie krytykuje nikogo wprost. Stara się znaleźć kompromis w każdej sytuacji, zamiast otwarcie stawiać na swoim. Nie cierpi kiedy ktoś dotyka jej głowy, i ma zwyczaj stawiania Khun przed imieniem osoby do której się zwraca. Uwielbia ostre jedzenie, a ryż je niemal każdego dnia. Ratree lubi otaczać się kobietami, przy czym w stosunku do mężczyzn jest raczej powściągliwa. Wygląda bardzo młodo, jednak jest to mylne wrażenie. Tajlandia bardzo dba o swoją reputację i wizerunek dżentelmena w którym damy mogą znaleźć oparcie, jednak przy bliższym poznaniu okazuje się bardzo wyluzowana.. i trochę zboczona.
Ciekawostki:
- W języku tajskim, Tajlandia oznacza "Kraj Wolnych", a przymiotnik "Tajski" oznacza "Wolny". Jest to jedyny kraj w południowo wschodniej Azji który nie był kolonizowany.
- Narodowym sportem Tajlandii jest Boks Tajski
- Główną religią jest Buddyzm
- Tajski jedwab jest uważany za najlepszy na świecie
- Pełna nazwa stolicy, Bangkok brzmi "Miasto Aniołów, Wielkie Miasto Nieśmiertelnych, Wspaniałe Miasto Dziewięciu Klejnotów, Tron Króla, Miasto Królewskich Pałaców, Dom Wcielonych Bóstw, Wzniesiony przez Visvakarman w Behest, Indra". Jest to najdłuższa nazwa miejsca na świecie.
- Jedna dziesiąta wszystkich gatunków zwierząt żyje w Tajlandii, a ponad 1500 gatunków Orchidei rośnie dziko w tajskich lasach.
- Napój energetyzujący Red Bull pochodzi z tego kraju
Parę słów od siebie:
Nie wiem jak to wyszło, pierwszy raz gram na forum o tej tematyce. Mam nadzieję że dostanę szansę, oraz kilka rad jeśli powinnam coś poprawić.

Powrót do góry Go down
Szkocja
Fan Belgijskich maj-... CZEKOLADEK.
Szkocja


Liczba postów : 186
Na forum od : 18/05/2012
Lat mam : 1174
Skąd : Edinburgh

Królestwo Tajlandii Empty
PisanieTemat: Re: Królestwo Tajlandii   Królestwo Tajlandii EmptySro Lip 25, 2012 8:16 pm

Przepraszam Cię ale Tasiek wygląda trochę inaczej... I o ile się nie mylę ma parę przypuszczalnych imion od autora.
....
TAJLANDIA JEST MĘŻCZYZNĄ!!

http://www.zerochan.net/Thailand Poprzeglądaj sobie arty z Taśkiem.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Królestwo Tajlandii Empty
PisanieTemat: Re: Królestwo Tajlandii   Królestwo Tajlandii EmptySro Lip 25, 2012 8:22 pm

W takim razie proszę skasować konto.
Przepraszam za zamierzanie.
Powrót do góry Go down
Szkocja
Fan Belgijskich maj-... CZEKOLADEK.
Szkocja


Liczba postów : 186
Na forum od : 18/05/2012
Lat mam : 1174
Skąd : Edinburgh

Królestwo Tajlandii Empty
PisanieTemat: Re: Królestwo Tajlandii   Królestwo Tajlandii EmptySro Lip 25, 2012 8:23 pm

Jeśli jesteś nowa/nowy w Hetalii, wybierz sobie jakieś państwo które nie jest postacią kanoniczną, poczytaj o państwie i zapraszamy do gry!
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Królestwo Tajlandii Empty
PisanieTemat: Re: Królestwo Tajlandii   Królestwo Tajlandii EmptySro Lip 25, 2012 8:26 pm

Nie chcę. Myślałam że zmiana płci jest dopuszczalna...
Może kiedyś wrócę jak będę miała ochotę na inne państwo. Facetem nie gram
Powrót do góry Go down
Szkocja
Fan Belgijskich maj-... CZEKOLADEK.
Szkocja


Liczba postów : 186
Na forum od : 18/05/2012
Lat mam : 1174
Skąd : Edinburgh

Królestwo Tajlandii Empty
PisanieTemat: Re: Królestwo Tajlandii   Królestwo Tajlandii EmptySro Lip 25, 2012 8:32 pm

Forum bazuje na Hetalii i zachowujemy oryginalny wygląd który nadany został im przez autora. Ale kto Ci powiedział, że twoja OC np... "Tuvalu" czy jakieś inne państwo które nie jest kanonem i zrobić z niej kobiety?
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Królestwo Tajlandii Empty
PisanieTemat: Re: Królestwo Tajlandii   Królestwo Tajlandii EmptySro Lip 25, 2012 8:34 pm

Dlatego właśnie proszę o usunięcie tego konta. Jak będę miała ochotę grać innym państwem, które może być kobietą to wrócę. Rozumiem zasady i akceptuję je.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Królestwo Tajlandii Empty
PisanieTemat: Re: Królestwo Tajlandii   Królestwo Tajlandii Empty

Powrót do góry Go down
 
Królestwo Tajlandii
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Królestwo Niderlandów
» Królestwo Szwecji.

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: OffTopic :: Stare Śmiecie-
Skocz do: