Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Polska

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Polska
*świeszcze*
Polska


Liczba postów : 9
Na forum od : 22/07/2012

Polska Empty
PisanieTemat: Polska   Polska EmptyNie Lip 22, 2012 6:14 pm

Imię, Nazwisko: Feliks Łukasiewicz
Urodziny: 11 listopada, NIE 22 LIPCA
Oficjalna Nazwa Kraju: Rzeczpospolita Polska
Języki: Polski
Kwiat Narodowy: Bratek

Polska Polska%20%28F%29

Opis Kraju/Postaci:
Polska - kraj, który określa się mianem granicy pomiędzy wschodem, a zachodem Europy! Feniks, powstający z popiołów! Niesamowite państwo, które podniesie się po każdym upadku! Przybyłem, zobaczyłem, Bóg zwyciężył! Kto by pomyślał, że ktoś, kto Feliksa nie zna, mógłby się takich opowieści przestraszyć! Przychodzi jednak pora na to, by ujrzeć niskiego, roztrzepanego blondyna, który boi się obcych i ma niesamowity kompleks wzrostu. Mimo to, uwielbia przechwalać się, jaki jest wysoki i niesamowity, jak pokonał Ruska, że Grunwald, że Kopernik planety nakurwiał. Przy przyjaciołach lubi za to na siebie narzekać. A narzeka na wszystko. Na rząd, na wysokie podatki, na skarpety do sandałów (mimo, że sam nosi!), ale jest jedna zasada: obrażać Polaka może tylko on sam, lub jego najlepszy przyjaciel. Ni chuja, że zrobi to jakiś inny kraj, a jak zrobi coś takiego Rusek, albo Niemiec, to po prostu WOJNA! Polak, bać się Ruska? Tego gnoja? Tego prostaka? W życiu! Dobrze, może trzęsie się, jak widzi nową twarz na horyzoncie, ale nie można mu zarzucić tego, że się boi Rosji. I chyba łatwo się zorientować, jakich krajów nie darzy szczególną sympatią, chociaż nie opisałam jeszcze jego niesamowitych stosunków z Litwą. Kiedy jeszcze kiedyś tam, w odległej przeszłości można ich jeszcze było nazwać jako-takimi przyjaciółmi (chociaż nie powiedziałabym, że kolorowo było), to teraz swojego drogiego Licię wyzywa. To polskie nazwiska, to oddawaj Okręg Wileński, to polskie szkoły, to wykurwiaj do Rusia Pusia na Sybir. Wbrew temu, co mówią, Polska ma bardzo mocną głowę. I zgodnie z tym, co mówią, lubi sobie "czasem" wypić. Oficjalnie, kiedy już naprawdę dużo się napije, zdarza się, że da się go wcisnąć jakąś sukienkę, dzięki czemu większość osób traktuje go jako geja. (Nie ma z tym nic wspólnego jego różowy samochód i to, że palił babskie fajki.) Ogólnie, wydaje się być osobą dość prostoduszną. Niektórzy mają go za głupka i po części mają rację, bo często ma po prostu dość duże szczęście, aczkolwiek nawet nie zdają sobie sprawy z tego, co takie małe gówno gdzieś tam głęboko sobie o nich myśli. Obecnie rozwija się w nim pokolenie JP (nie, nie pokolenie Jana Pawła). Warto wspomnieć o jego możliwościach kolonizacyjnych, bo Polaka da się ostatnio spotkać w każdym kraju świata. Zdaje się udawać luzaka, chociaż słabo mu to wychodzi. Próbowałam wybrać bardziej męski avatar, ale nie da się ukryć, że Polska jest po prostu niski i uroczy. Posiada blond włoski do ramion i zielone oczy. Niby jest ładny, ale zwykle robi takie miny, że trudno go ocenić. Charakterystyczną cechą jego ubioru są skarpety do sandałów, dzięki czemu łatwo go rozpoznać za granicą.

Ciekawostki: - DLACZEGO ROSJO, DLACZEGO STRZELIŁEŚ MI TEGO GOLA. TEN MECZ BYŁ DLA MNIE WAŻNY.
- Czy wiedziałeś, że jest taki niesamowity pierwiastek jak Polon?
- Mawiała się, że polska kawaleria z szablą na czołgi. Mit ten wciąż jest żywy, zarówno w Polsce jak i w Europie.
- Polska ma świetne 660 letnie drzewo imieniem Bartek.
- Jego najlepszą przyjaciółką wciąż jest Węgry.
- Zarzucę cytatem, na ładne zakończenie. C: "A jeżeli komu mało będzie doznań zapraszam… pod ziemię. Do najbardziej znanej w Polsce jaskini – Smoczej Jamy. Legenda głosi, że zamieszkiwał ją smok. Dla zwiedzających utworzony jest szlak 81 z 276 metrów podziemnych korytarzy. Niestety, jaskinia dostępna jest dla zwiedzających tylko w okresie wiosenno – jesiennym."

Parę słów od siebie: No totalnie.

Jak coś zjebałam to sory. XD
Powrót do góry Go down
http://osu.ppy.sh/u/1287351
Belgia
Amator Angielskiego żarcia
Belgia


Liczba postów : 75
Na forum od : 17/05/2012
Lat mam : 194
Skąd : Bruksela

Polska Empty
PisanieTemat: Re: Polska   Polska EmptyPon Lip 23, 2012 8:04 pm

Powiem szczerze nuu... to jest twoje 3 podejście do Stroies, i jestem ciekawa jak szybko znów będziesz mieć konto do kasacji. Poza tym miałam skargi na twojego Rosję. Nuu nuu...
Akceptuję ci KP z jednym dużym ALE.
Nie rób sobie żadnych multkont, tylko przyłóż się i pokaż, że zależy Ci na graniu na tym forum.
Powrót do góry Go down
 
Polska
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Polska

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Pierwsze co. :: Karty Państw :: Zapisy-
Skocz do: