Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Słowenia

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Słowenia
*świeszcze*
Słowenia


Liczba postów : 6
Na forum od : 16/07/2012
Lat mam : 32

Słowenia Empty
PisanieTemat: Słowenia   Słowenia EmptyPon Lip 16, 2012 6:39 pm

Imię, Nazwisko Duszan Horvat
Urodziny: 25 czerwca
Oficjalna Nazwa Kraju: Republika Slovenija
Flaga: nie mogę wstawiać linków~
Języki: oficjalnie słoweński, ale i tak strasznie dużo osób posługuje się tam chorwackim i serbskim (ciekawe czemu…)
Kwiat Narodowy: Goździk
Opis Kraju/Postaci:
Gdy pierwszy raz usłyszymy o Słowenii, robimy wielkie oczy i pytamy się rozmówcy czy nie chodziło mu czasem o Słowację. Słowenia jest malutkim kraikiem położonym zaraz obok Włoch. Wcale nie rzuca się w oczy i to jest zapewne powodem jego ciągłego mylenia z innym członkiem rodziny. Mimo to i znajda się tacy, którzy wiedzą gdzie to jest. Sam Duszan także w oczy się nie rzuca. Całkowicie nie pasuje do rodziny Słowian, bo jest po pierwsze spokojny, a po drugie nie lubi się pchać na scenę. Przez lata robił pod innymi i to chyba odbiło się na jego charakterze, bo jest lekko służalczy. Mimo wszystko ma niezłą smykałkę do biznesu i potrafił wyciągnąć siebie z kryzysu pojugosławiańskiego. Lubi pracować a po pracy wypić. Problem z tym, że głowę ma słabą i zazwyczaj kończy się to mamrotaniem do telefonu dziwnych rzeczy. Jeżeli go ktoś wkurzy potrafi się odgryźć. Chce swoje życie
Zadziwiająco inteligentny i logiczny. Bardziej pasuje do Niemców |:
Nie jest zbyt wysoki, w końcu to bardzo mały kraik. Posiada blond włosy o dość jasnym odcieniu. Sięgają one mu w większości do brody, lekko wycieniowane. Prawe oko ma zasłonięte w większości grzywką. Z tyłu ma zapleciony krótki warkoczyk. Ma duże, radosne oczy, które mają odcień błękitu. Nie jest zbytnio rozbudowany. Raczej typ biurowy, który gardzi pracą fizyczną. Zazwyczaj ubiera się elegancko, ale skromnie, przez co nikt nie rozpozna u niego najlepszych marek ubrań.
Ciekawostki:
- ma największą skocznię narciarską
- jego wybrzeże jest krótkie, ale i tak lepsze niż Bałtyk :c
- boi się fajerwerków, a co za tym idzie także wybuchów itp.
Parę słów od siebie:
Av wstawię jak się dorwę jakiś art, bo nic nie mogę znaleźć ; ;
Powrót do góry Go down
Szkocja
Fan Belgijskich maj-... CZEKOLADEK.
Szkocja


Liczba postów : 186
Na forum od : 18/05/2012
Lat mam : 1174
Skąd : Edinburgh

Słowenia Empty
PisanieTemat: Re: Słowenia   Słowenia EmptyWto Lip 17, 2012 1:20 pm

Więc niech będzie Akcept.
Powrót do góry Go down
 
Słowenia
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Pierwsze co. :: Karty Państw :: Zapisy-
Skocz do: